BDCJS18-QW
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32060
Méretek
Szélesség
25.3 cm
Magasság
9.5 cm
Mélység
29 cm
Áttekintés
18V dekopírfűrész, pengeelőtolás, 2 Ah, 400 mA töltő, változtatható sebesség, löketszám2500/perc, szerszám nélküli lapbefogás, szögvágás 0, 22.5, 45°, vágásmélység 55/8/20 mm, T&U befogás, fűrészlap.
Termék jellemzők
TERMÉK TÍPUS Dekopírfűrész
TÁPFORRÁS Akkumulátoros
FELVETT TELJESÍTMÉNY 18 V
FESZÜLTSÉG 230
SEBESSÉG Változtatható
LÖKETEK 0 - 2500 /perc
LENGŐPENGÉS Igen
AKKUMULÁTOR KAPACITÁS 2.0
FÜGGŐLEGES SZÖGVÁGÁS HU 0, 22.5 or 45 °
SZERSZÁM NÉLKÜLI LAPBEFOGÓ Igen
TARTÓSÜZEMMÓD KAPCSOLÓ Nem
VÁGÁSMÉLYSÉG - FÁBAN 55 mm
VÁGÁSMÉLYSÉG - FÉMBEN 8 mm
VÁGÁSMÉLYSÉG - ALUMÍNIUMBAN 20 mm
LÖKETHOSSZ 19 mm