REVDD12C-QW
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32055
Méretek
Szélesség
6.7 cm
Magasság
27 cm
Mélység
28 cm
Áttekintés
Black and Decker reviva Akkus fúrócsavarozó
12V 1,5Ah fúró-csavarozó beépített akkuval, 400 mA töltővel; A ház robusztus, tartós Tritan ™ Renew kopoliészter anyagból készült. 10 mm-es kulcs nélküli tokmány, 10+1 sebességfokozat. Üresjárati fordulatszám: 550/perc. Fúrásmélység fába / fémbe : 25/ 10 mm. 100%-ban újrahasznosítható kartondobozban.