PD1200AV-XJ
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32201
Méretek
Szélesség
15 cm
Magasság
27.1 cm
Mélység
30 cm
Áttekintés
12V autósporszívó, 12,5 W teljesítmény, 400 mm/víz szívásteljesítmény, 1060 l/p levegőáram, ciklon funkció, kiömlő szűrő, 2 in 1 résszívó feltét puha kefével, hosszabbított résszívó feltét, tároló táska.
  • 5 méteres hálózati kábel segítségével könnyen elérheti az autó minden pontját
  • Hosszabbított résszívó feltét a szűk helyek eléréséhez, mint ülések alatti és közötti terület
  • Átlátszó porgyűjtő segítségével mindig tisztában lesz a tartály telítettségével
  • Hármas szűrőrendszernek köszönhetően hosszabb üzemidőt és nagyobb szívóteljesítményt biztosít
  • Tároló táskával a készülék és tartozékok rendezett tárolásához
  • Beépített kábeltároló - A kábel egyszerűen feltekerhető a készülékre
  • Szabadalmaztatott “motor a szűrőben” technológia segítségével a készülék mérete ultra kompakt
  • 12 Voltos adapter a szivargyújtóba csatlakoztatható
  • 2 az 1-ben résszívó feltét puha kefével, egy feltét egyszerű használat
TERMÉK TÍPUS Autós porszívó
TÁPFORRÁS Autós csatlakozó
SZÍVÁSI TELJESÍTMÉNY 12.5 Air Watts
FELVETT TELJESÍTMÉNY 12V
LÉGSZÁLLÍTÁS 1014 liter/p
SZÍVÁS KAPACITÁS 400 mm/víz