KW1200EKA-QS
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32148
Méretek
Szélesség
37 cm
Magasság
20 cm
Mélység
40 cm
Áttekintés
1200W, 55mm felsőmaró, tartozékokkal, marószárakkal kofferben.
  • 1200W teljesítményű motor a hosszabb élettartamért és a nagy teljesítményért
  • 3 befogópatronnal, így minden 12mm alatti marószár alkalmazható a készülékkel
  • Sima motorháznak köszönhetően könnyebb a szerszámcsere, mivel fejjel lefelé is megáll a készülék
  • Nagyméretű fogantyú - biztos fogás - megnövelt biztosnág és irányítás
Termék jellemzők
TERMÉK TÍPUS Felsőmaró
TÁPFORRÁS Hálózati
FELVETT TELJESÍTMÉNY 1200.0 W
FESZÜLTSÉG 230 V
ÜRESJÁRATI FORDULATSZÁM 8000-28000 /perc
MARÓLÖKET MÉLYSÉGE 55.0 mm
BEFOGÓPATRON MÉRET 6,6.35,8 mm
MAXIMÁLIS VÁGÁSÁTMÉRŐ 30 mm
VÁGÁSMÉLYSÉG 55 mm
PORELSZÍVÁS Igen
VÁLTOZTATHATÓ SEBESSÉG Igen
KÁBELHOSSZ 3.0 m
KOFFER Igen
KÉNYELMES, GUMIBETÉTES FOGANTYÚ Nem
TARTOZÉKOKKAL Igen
HANGNYOMÁS 91.5 dB(A)
AKUSZTIKUS NYOMÁS 102.5 dB(A)
VIBRÁCIÓ 4 m/s2
ERGONÓMIKUS FOGANTYÚ Igen
PORELSZÍVÓCSONK Igen
TENGELYRÖGZÍTÉS Igen
HASZNÁLAT
  • Marás, beszúrás, szegély és díszitőél marás
TARTALMAZ
  • 1200W, 6,35 mm Felsőmaró
  • 6mm, 6,35 mm, 8 mm befogópatronok