BDCHD18KB-QW
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32043
Méretek
Szélesség
10.9 cm
Magasság
29.9 cm
Mélység
30.7 cm
Áttekintés
18V 1.5Ah Li-Ion Akkus ütvefúró/csavarozó, 2 perselyes gyorstokmány, 2 mechanikus sebességfokozattal, 2 akkumulátor, kofferban.
  • Erő és sebesség fába, fémbe való fúráshoz, valamint az összes csavarozási feladathoz.
    Ütvefúró üzemmód tégla és kőzet fúrására.
    LED munkalámpa világítja meg a munkaterületet használat közben.
    A változtatható sebesség jobb irányíthatóságot nyújt, ami csavarozáskor elengedhetetlen.
    Csúszásmentes puha markolat maximális kényelmet nyújt használat közben.
Típus Akkumulátoros
Akkufeszültség 18 V
Forgatónyomaték 40 Nm
Fordulatszám 1400 rpm
Fúrásteljesítmény fában 25 mm
Fúrásteljesítmény fémben 10 mm