BDCHD18K-QW
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32042
Méretek
Szélesség
29.5 cm
Magasság
10.5 cm
Mélység
30 cm
Áttekintés
18V 1.5Ah Li-Ion akkus ütvefúró/csavarozó kofferban, 2 perselyes gyorstokmány, 2 mechanikus sebességfokozattal.
Jellemzők és előnyök
  • Erő és sebesség fába, fémbe való fúráshoz, valamint az összes csavarozási feladathoz
  • Ütvefúró üzemmód tégla és kőzet fúrására
  • LED munkalámpa világítja meg a munkaterületet használat közben
  • A változtatható sebesség jobb irányíthatóságot nyújt, ami csavarozáskor elengedhetetlen
  • Csúszásmentes puha markolat maximális kényelmet nyújt használat közben.
Termék jellemzők
TÁPFORRÁS Akkumulátoros
TERMÉK TÍPUS Fúrókalapács
FELVETT TELJESÍTMÉNY 18 V
AKKUMULÁTOR TÍPUS Li-Ion
AKKUMULÁTOR KAPACITÁS 1.5 Ah
MAX NYOMATÉK 40 Nm
ÜRESJÁRATI FORDULATSZÁM 0-360/0-1400 /perc
ÜTÉSSZÁM 21,000 /perc
TOKMÁNY TÍPUS Két perselyes
KUPLUNG POZÍCIÓK 11
KUPLUNG MECHANIZMUS Igen
ELEM MELLÉKELVE 1
TOKMÁNY MÉRET 10 mm
FÚRÁSTELJESÍTMÉNY [FA] 25.0 mm
FÚRÁSTELJESÍTMÉNY [ACÉL] 10 mm
FÚRÁSTELJESÍTMÉNY [KŐZET] 10.0 mm
KÉNYELMES, GUMIBETÉTES FOGANTYÚ Nem
TÖLTŐ TÍPUS 400mA töltő