BDCDC18K-QW
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32034
Méretek
Szélesség
30 cm
Magasság
10.5 cm
Mélység
30 cm
Áttekintés
Jellemzők és előnyök
  • Csúszásmentes puha markolat maximális kényelmet nyújt használat közben
  • A változtatható sebesség jobb irányíthatóságot nyújt, ami csavarozáskor elengedhetetlen
  • Erő és sebesség fába, fémbe való fúráshoz, valamint az összes csavarozási feladathoz
  • Kofferben szállítva a készülék és a tartozékok könnyebb tárolása érdekében
Termék jellemzők
TÁPFORRÁS Akkumulátoros
TERMÉK TÍPUS Fúrócsavarozó
FELVETT TELJESÍTMÉNY 18 V
AKKUMULÁTOR TÍPUS Li-Ion
AKKUMULÁTOR KAPACITÁS 1.5 Ah
MAX NYOMATÉK 30 Nm
ÜRESJÁRATI FORDULATSZÁM 0-650 /perc
TOKMÁNY TÍPUS Két perselyes
KUPLUNG POZÍCIÓK 11
KUPLUNG MECHANIZMUS Igen
ELEM MELLÉKELVE 1
TOKMÁNY MÉRET 10 mm
FÚRÁSTELJESÍTMÉNY [FA] 25.0 mm
FÚRÁSTELJESÍTMÉNY [ACÉL] 10 mm
KÉNYELMES, GUMIBETÉTES FOGANTYÚ Nem
SEBESSÉGFOKOZATOK 1
IRÁNYVÁLTÁS Nem
KOFFER Nem
VÁLTOZTATHATÓ SEBESSÉG Nem
TÖLTŐ TÍPUS 400mA töltő
TÖLTÉSI IDŐ 3.0 óra
HANGNYOMÁS 65..2 dB(A)
AKUSZTIKUS NYOMÁS 76.2 dB(A)
VIBRÁCIÓ <1.3 m/s2
USES
  • Képek, polcok, karnisok, zsalugáterek felfüggesztése
  • Fúrás fába 25 mm-ig
  • fúrás fémbe 10 mm-ig