BDCDC18-QW
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
32033
Méretek
Szélesség
7.6 cm
Magasság
20.6 cm
Mélység
26.4 cm
Áttekintés
18V 1.5Ah Li-Ion akkus fúrócsavarozó, 2 perselyes gyorstokmány.
  • Csúszásmentes puha markolat maximális kényelmet nyújt használat közben.
  • Erő és sebesség fába, fémbe való fúráshoz, valamint az összes csavarozási feladathoz.
  • A változtatható sebesség jobb irányíthatóságot nyújt, ami csavarozáskor elengedhetetlen.
Használat:
  • Képek, polcok, karnisok, zsalugáterek felfüggesztése
  • Fúrás fába 25 mm-ig
  • Fúrás fémbe 10 mm-ig
  • Lapraszerelt bútor összeállítása
Típus Akkumulátoros
Akkufeszültség 18 V
Forgatónyomaték 30 Nm
Fordulatszám 1400 rpm
Fúrásteljesítmény fában 25 mm
Fúrásteljesítmény fémben 10 mm