BDC2A36-QW
EAN
Gyártó/Importőr
Cikkszám
Méretek
Szélesség
12.5 cm
Magasság
17 cm
Mélység
25 cm
Önmagában minimum rendelhető mennyiség 3 db!
Termékhez, kiegészítőként 1 db is rendelhető.
Alaptulajdonságok
36V 2,0Ah Li-Ion akkumulátor és 1,35 A töltő készlet (90 perces).
Rendelhető
Budapesti főraktár
0 db
Csepeli raktárunk, azonnal átvehető vagy szállítható
További előnyök
Black and Decker BDC2A36-QW 36V 2.0 Ah Li-Ion akkumulátor + 1.35 A töltő